Hekim.Dentistomo.Com

Dentistomo Görüntüleme Merkezi her zaman daha faydalı ve gelişmiş farkındalıklar yaratabilmek için bilimin ve teknolojinin ışığında her zaman arayışlarına ve gelişimlerine devam etmektedir.

Günümüzde de yandaki listede görmüş olduğunuz yenilikler Türkiye içerisinde nadir kullanılan özelliklerdendir. 

Hekim.Dentistomo.com

Hekim görüntüleme sms bilgilendirmesi

Hasta sonuç sms bilgilendirmesi

Hekim memnuniyet anketi

Hasta memnuniyet anketi

hekim.dentistomo.com adresini açtığınız zaman görselde görmüş olduğunuz giriş ekranına ulaşırsınız.

Bu ekranda şifreniz yok ise yeni bir şifre temin edebilir, şifrenizi unuttu iseniz de hatırlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfaya gişinizi tamamladıktan sonra hastalarınız ve sonuçlarının bulunduğu bir ekrana ulaşmış olursunuz. Bu ulaştığınız ekranda hastalarınızı* görüntüleyebilir, sonuçları üzerinde contrast ve brightness ayarlarınızı kendinize göre yapabilir ve indir butonuna tıklayarak hasta adı adı ile telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda kaydedebilirsiniz.

* hekim.dentistomo.com  1 Ocak 2023 tarihi itibari ile mevcut ve gelecek hastaların verilerine ulaşılabilir durumdadır. 

İstem  formu ekranına ulaşarak hastalarınız için online istem formları oluşturabilir, seçiminize göre otomatik olarak oluşacak olan ücretler hakkında bilgiler alabilir hatta hastanız için merkezimize gelmeden önce online bir randevu oluşturabilirsiniz.

Profilim sayfasına ulaşarak sistemde kayıtlı olan kullanıcı bilgilerinizi düzenleyebilir, bizim size nasıl filmler veya sonuçlar hazırlamamızı istiyorsanız bu konuda seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Hem hekimlerimiz hemde hastalarımız için eş zamanlı olarak işlemler tamamlandığın sms mesajlar ile sonuçları görüntüleyebilecekleri bir link gönderilmektedir. Bu sayede işlemlerin sağlıklı bir şekilde sonuçlandığı bilgisi oluşmaktadır. 

Gelen linklere tıklandıktan sonra hekim.dentistomo.com ekranındaki gibi sadece o hastaya ait olan görüntüler izlenebilir hale gelebilir ve yine contrast veya brightness özellikleri kişiselleştirilip telefonlara, bilgisayarlara veya görüntülenen medyalara destekliyor ise kaydedilmesi sağlanabilmektedir.  

Tüm bu hizmetlerimizin yanısıra işletmemizin ve personellerimizin de gelişimine katkıda bulunmak adına tüm geri bildirimleri  dikkate almaya ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. 

Bu kapsamda :
– Hekim işlem memnuniyet,
– Hasta işlem memnuniyet,
– Hekim Telefonla / Yüzyüze ziyaret memnuniyeti;
anketlerimize hekim veya hastalarımızdan gelecek tüm bildirimler kalite kontrol birimi tarafından günlük olarak kontrol edilmektedir. 

Görselde görmüş olduğunuz bildirimler ise hastalarımızdan gelen 01.01.2023 – 12.01.2023 tarihleri arasında oluşan gerçek geri bildirimlerin bir kaç tanesidir. 

DentisTomo Kızılay

Mithatpaşa Cad. No:54/1

0312 212 51 12 – 0533 258 79 44

DentisTomo Tunalı

Tunus Cad. No:96/1

0312 212 51 12 – 0533 553 21 44

Uzm. Dt. Orhan Gülen Demetevler

404. Cad. No:10/A

0533 193 51 12

COPYRIGHT 2023 Dentistomo. ALL RIGHTS RESERVED BY sEGADENT